22 Şubat 2013 Cuma

Zaman ayarlı vatanseverler: Haberiniz var mı, Samsun'a ABD gemisi demir attı?

Belirlenen bir program dâhilinde çeşitli illerde liman ziyaretleri yapan USS Taylor isimli 4 bin 100 groston ağırlığında ve 136 metre uzunluğundaki ABD savaş gemisi, Samsun Limanı'na demir attı. 7.5 metre su altı derinliği olan gemi, kılavuz eşliğinde limana giriş yaptı.

Dün sabah 09.15'te Samsun Limanı'na demir atan ABD savaş gemisi USS Taylor'un komutanları gün içinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Söz konusu savaş gemisinin Samsun'a geliş nedeniyle ilgili bir açıklama yapılmadı. 24 Şubat gününe kadar Samsun'da kalacağı bildirilen geminin komutanları, mülki ve askeri yetkilileri ziyaret edecekleri bildirildi.

Zaman ayarlı vatanseverlerin: Halkların Demokratik Kongresi (HDK) heyetinin Karadeniz ziyareti sırasında Samsun’da 78’liler Derneği, Halkevleri ve TKP binalarına girmek isteyen o “vatansever” kalabalığın Samsun’a demirleyen ABD gemisine de bayrak çekmelerini bekliyoruz.

Akıllarına sıkıştıkça “vatan” kelimesi gelenlerin, sözde Müslüman olanları: katliam ve linç heveslisi o toplulukları şimdi bir kez daha görmek istiyoruz!
FKBC | Faşizme Karşı Birleşik Cephe

Hiç yorum yok: