5 Mart 2015 Perşembe

Hakan Gülseven’den Akşam’ın manşetine sert tepki!

Akşam gazetesinin ‘Haziran Oyunları’ başlığıyla attığı asparagas manşete Birleşik Haziran Hareketi üyesi ve yazar Hakan Gülseven’den sert tepki geldi.

Akşam gazetesi 3 Mart Salı günü ‘Haziran Oyunları’ manşeti ile çıktı. Gazetenin manşetine yazar Hakan Gülseven sert tepki gösterdi. Birleşik Haziran Hareketi yönetiminde de yer alan Gülseven “Tetikçi AKŞAM’ı uyarıyorum!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Gülseven yazısında “İmzasız haberde diyor ki, “7 Haziran seçimleri öncesi kaos için Birleşik Haziran Hareketi üzerinden düğmeye basıldı. İlk hedef üniversiteler!”

İmzasını ortaya koyamayan o cevval ‘haberci’ kimse artık, ‘istihbarat raporları’na dayanarak derin güçlerin Birleşik Haziran Hareketi’ni kullanarak üniversitelerde ve genel olarak toplumda çatışma çıkarmak istediğini yazmış. Düğmeye basmışlar!” diye yazdı.

Gazete yönetimine tek tek seslenen Hakan Gülseven “Hepiniz sorumlusunuz” dedi. Gülseven yazısının tamamında şu ifadelere yer verdi;

Akşam Gazetesi manşetine bir haber koymuş bugün. Başlık: ‘HAZİRAN’ OYUNLARI…

İmzasız haberde diyor ki, “7 Haziran seçimleri öncesi kaos için Birleşik Haziran Hareketi üzerinden düğmeye basıldı. İlk hedef üniversiteler!”

İmzasını ortaya koyamayan o cevval ‘haberci’ kimse artık, ‘istihbarat raporları’na dayanarak derin güçlerin Birleşik Haziran Hareketi’ni kullanarak üniversitelerde ve genel olarak toplumda çatışma çıkarmak istediğini yazmış. Düğmeye basmışlar!

Hemen belirteyim, Birleşik Haziran Hareketi üzerinden ‘düğmeye basacak’ yiğit henüz dünyaya gelmedi. Biz her kararımızı meclislerimizde, bütün HAZİRANcıların katılımıyla alırız. Hedeflerimiz, mücadele anlayışımız ortadadır.

Öte taraftan, Akşam denen provokasyon yayını ve hizmet ettiği iktidar, Birleşik Haziran Hareketi’nden korkmakta pek haklı. Biz bu iktidarı halkın meşru eylemleriyle yıkacağımızı, diktatörü tahtından indireceğimizi açıkça ilan ediyoruz. Hiç kuşkusuz, bu provokasyon haberlerini yapanlarla da görülecek hesabımız olacak…

Birkaç lafım daha var, uzatmayacağım…

Doğu Perinçek’in yanında staj yaptıktan sonra iktidara yamanan ve Akşam Gazetesi’ni TMSF’den alıp bu aşağılık rejimin hizmetine sokan Ethem Sancak!.. Provokasyon işlerini iyi bilirsin sen! Lakin, her ne hesabın varsa, Birleşik Haziran Hareketi’nden uzak dur. Pisliğini bize bulaştırmaya kalkma. Hüsrana uğrarsın…

O gazete denen polis bülteninin genel yayın şeyi Murat Kelkitlioğlu!.. Yalan Koordinatörü Aydın Türkmen!.. Tetikçi Haber Müdürü Özkan Tamirak!..

İmza bile koyamadığınız bu provokasyon haberinden hepiniz sorumlusunuz!

Ve bu haberi yaptıran ‘sığ’ güçler! Hakikaten, ‘derin’ bile olamıyorsunuz!

Haber yazmaktan aciz tetikçilere vazife vermeyin. Rezil oluyorsunuz!

“İstihbarat birimlerine göre” ortalığı karıştıracakmışız, halkı olayların içine çekmek için MHP, CHP ve HDP gibi partilerden destek isteyecekmişiz!

Siz salak mısınız? Bu kadar saçma bir haber yazdırılır mı?

Bize operasyon mu çekmek niyetindesiniz?

Soytarılığın lüzumu yok. İşte karşınızda duruyoruz.

Ne yaparsanız yapın. Diz çöktüremezsiniz.

Ayaktayız!

Hiç yorum yok: